Kariera

Firma Dakpol to miejsce, w którym najważniejszą rolę odgrywają ludzie. Obecnie zatrudniamy 60 pracowników, u których szczególnie cenimy kompetencje i zaangażowanie.

 

Dołącz do zespołu

 

Stale rozwijamy nasz tabor, poszerzamy też grono spedytorów oraz pracowników administracyjnych których profesjonalizm przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy zatem otwarci na nowe osoby, które swoimi kwalifikacjami i zaangażowaniem zasilą działy naszej firmy, a co za tym idzie zapewnią również wysoką obsługę naszych klientów. Nasi pracownicy to nasz podstawowy atut. W firmie zatrudniamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania, nie bojących się nowych wyzwań. Inwestujemy w kapitał ludzki i jesteśmy otwarci na nowych specjalistów,aby nasze usługi zawsze stały na najwyższym poziomie.

Oferty pracy dla kierowców

 

Firma Dakpol Sp z o.o. z siedzibą w Wolsztynie w związku z poszerzeniem taboru zatrudni Kierowców w transporcie międzynarodowym. Wierzymy że początkujący kierowcy swoim entuzjazmem i zaangażowaniem nadrobią brak doświadczenia zawodowego, dlatego tez w naszej firmie chętnie zatrudniamy osoby w celu przyuczenia do zawodu kierowcy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferty pracy - dział administracji